Kosmetické služby v našem salónuChemický peeling, kosmetika České Budějovice

CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení, rejuvenizaci a regeneraci pokožky obličeje. Rozrušuje spojení mezi odumřelými buňkami, které se tvoří na povrchu pleti. Efektivně omlazuje a redukuje jemné vrásky, rýhy a vyrovnává nedokonalosti pleti, pokožka je následně hladká a regenerovaná, dochází k redukci tvorby mazu, stažení pórů i částečnému vyhlazení jizviček. Tento postup stimuluje a aktivuje kožní buňky k produkci kolagenu, elastinu a dalších základních prvků zajišťující mladistvý vzhled.

Rewind proti vráskám
Viditelné omlazení pokožky během několika málo dní! Jemné rýhy a vrásky povrchový peeling zredukuje a navíc odstraní další nedokonalosti pleti. Vaše pleť bude hladká a zregenerovaná.

Clarity proti akné
Chemický povrchový peeling proti akné, který bojuje hned na třech úrovních: redukuje ucpané póry, eliminuje pupínky a navíc působí proti zánětu. Zbavte se akné a zabraňte jeho dalšímu výskytu.

Even proti pigmentaci
Získejte konečně rovnoměrný odstín pleti, zbavte se nehezkých tmavých skvrn a nadměrné pigmentace! Povrchový peeling, který proniká do pigmentových buněk, efektivně zlepší stav pleti poškozené slunečním zářením.

Po ošetření mírné zarudnutí a napnutí se zmírní cca do 24 hodin den po zákroku začne mírné olupování trvající až 4 dny po ošetření je pleť velmi citlivá a jemná doporučení min. týden se vyhnout prašnému prostředí, mrazu, bazénu, nadměrnému pocení a zátěži.Provádíme kosmetické služby v Českých Budějovicích, náš kosmetický salon provádí kosmetické ošetření pleti, úprava obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, diamantová mikrodermabraze, enzymatický peeling, sonoforeza, fotonová terapie, vitaminový fluid, omlazující kolagenová maska, plazmové toky, iontová mezoterapie, galvanická žehlička, radiofrekvence. Kontaktujte nás, rádi vám nabídneme kosmetické ošetření pro váš typ pleti.
Chci zasílat email novinky