Kosmetické služby v našem salónuInjekční lipolýza, lipolýza, kosmetický salon České Budějovice

INJEKČNÍ LIPOLÝZA

Injekční lipolýza je jednou z novějších metod plastické chirurgie, která zbavuje tělo přebytečného tuku. Lze ji označit za neinvazivní liposukci a je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářů dietou ani cvičením. Nejčastěji se používá k redukci malých tukových uloženin, např. podbradku, oblast boků, břicha a vnitřní strany stehen. Tato metoda také napomáhá zvýšení pevnosti a elasticity kůže. V žádném případě se však nepoužívá pro léčbu obezity! Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou několika vpichy látka fosfatydylcholin (neboli lecitin- běžně se vyskytuje v těle) a karnitin (spalovač) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Zákrok se provádí ambulantně, je téměř bezbolestný a zákazník odchází ihned domů.

Po zákroku
Lze vrátit se k běžným činnostem.
Doporučuje se dodržovat pitný režim (nejméně dva litry vody denně), aby se rozpuštěný tuk z těla snáze vyloučil.
Vhodná je racionální dieta a dostatečná fyzická aktivita.
V místě injekcí může být v prvních dnech po výkonu patrný menší otok či drobné hematomy a začervenání, ty však brzy vymizí.
Dva až tři dny může přetrvávat citlivost a bolestivost dané partie těla.
Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Závisí ovšem také na struktuře podkožní tkáně a jejím prokrvení.
Ideální je podstoupit 2-4 ošetření s odstupem 4-8 týdnů,

Kontraindikace

Aplikace lipolytických injekcí nesmí být nikdy provedena u těhotných či kojících žen, u diabetiků, u pacientů s autoimunitními a cévními chorobami, nebo během probíhající infekce.Provádíme kosmetické služby v Českých Budějovicích, náš kosmetický salon provádí kosmetické ošetření pleti, úprava obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, diamantová mikrodermabraze, enzymatický peeling, sonoforeza, fotonová terapie, vitaminový fluid, omlazující kolagenová maska, plazmové toky, iontová mezoterapie, galvanická žehlička, radiofrekvence. Kontaktujte nás, rádi vám nabídneme kosmetické ošetření pro váš typ pleti.
Chci zasílat email novinky