Kosmetické služby v našem salónuPřístrojová ošetření, kosmetické služby České Budějovice

PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE
Diamantová mikrodermabraze je omlazující kosmetické ošetření vhodné pro ženy i muže. Eliminuje příznaky stárnutí pokožky a kromě omlazení odstraňuje různé kožní nedokonalosti. Jde o velmi jemné a bezpečné ošetření pokožky s využitím diamantových nástavců. Dochází k odstraňování nečistot z pórů a odumřelé povrchové vrstvy kůže podtlakovým sáním a stimulaci kolagenních a elastinových vláken. Ošetření má blahodárné účinky na lymfatický oběh, zmírňuje otoky pleti a přispívá k celkové detoxikaci kůže. Pleť je po ošetření hladší a zároveň je přístupná pro využití účinků vyživujících látek, které obsahují pleťové masky a séra. Využití v kombinaci s celkovým pleťovým ošetřením.

PLAZMOVÉ TOKY
Plazmové toky blahodárně působí na pokožku těla i obličeje. Navrací kůži její kompaktnost, vyrovnávají její pružnost, úspěšně podporují mikrocirkulaci, zabezpečují vhodné okysličení, stimulují a zlepšují elasticitu pokožky a odplavení škodlivých látek. Plazmové toky jsou vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a problematickou pleť, sjednocují povrch pleti, podporují hojení jizviček, pomáhají vyživovat a hydratovat pokožku.
Využití v kombinaci s celkovým pleťovým ošetřením.

IONTOVÁ MEZOTERAPIE
Je neinvazivní kosmetické ošetření pleti, při využití pulzního proudu, kterým se rovnoměrně vpravují účinné látky do kůže. Iontová hlavice vytváří ultrazvuk o frekvenci 3 MHz, určitým nastavením vznikají vlny se zápornými ionty, které vnikají pod svrchní část kůže a pokud je předtím aplikován na pleť krém, kolagen nebo sérum, pak jej uvedený kmitočet vln neinvazivně vpraví do dermis a epidermis, kde aplikovaná látka dosahuje nejvyššího efektu. Nejen, že se látka dostane tam, kde je potřeba, ale zároveň se touto ultrazvukovou mezoterapií, kdy je podkožní vrstva ultrazvukovými vlnami aktivována, spustí tvorba kolagenu a elastinu a pleť se stává mladší a pružnější. Využití v kombinaci s celkovým pleťovým ošetřením.

ULTRAZVUKOVÉ ČISTĚNÍ PLETI
Ultrazvuková hlavice vytvoří kladné ionty, které způsobují napětí mezi pletí a hlavicí, následně dochází k účinku kladných iontů, které na sebe váží nečistoty, usazeniny a mastnotu z póru, ty jsou uvolněny a jakoby odzátkovány. Tím dochází k tolik žádanému bezbolestnému hlubokému čištění pleti, zjemnění a stažení pórů. Využití v kombinaci s celkovým pleťovým ošetřením.

FOTONOVÁ TERAPIE
Světlo vstupující do těla jako proud fotonů (energie) aktivuje fotoreceptory v buňkách. Díky této vlastnosti je tedy možno světlo využívat při ošetřování kůže založené na světelné bázi procesů, které běžně probíhají v lidském těle a sami se starají o zmírnění dopadů stárnutí kůže a zefektivňují účinky kosmetických přípravků. Různě nastavená vlnová délka pak má i specifické účinky při péči o pleť. Široká škála světla je obzvlášť efektivní pro léčbu drobných poranění kůže, jizev a dalších záležitostí spojených s povrchem kůže. Fotonová terapie vyrovnává odstíny kůže, bojuje proti akné a zánětům kůže, vyhlazuje jizvy a vrásky. Využití v kombinaci s celkovým pleťovým ošetřením.Provádíme kosmetické služby v Českých Budějovicích, náš kosmetický salon provádí kosmetické ošetření pleti, úprava obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, diamantová mikrodermabraze, enzymatický peeling, sonoforeza, fotonová terapie, vitaminový fluid, omlazující kolagenová maska, plazmové toky, iontová mezoterapie, galvanická žehlička, radiofrekvence. Kontaktujte nás, rádi vám nabídneme kosmetické ošetření pro váš typ pleti.
Chci zasílat email novinky