Kosmetické služby v našem salónuVýplně vrásek, VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU, Kosmetika České Budějovice

VÝPLNĚ VRÁSEK

Zbavte se vrásek ještě dnes! VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU

V průběhu stárnutí organismu začíná kyselina hyaluronová v pokožce ubývat a vytváří se nejprve jemné vrásky, posléze hluboké rýhy a celkově dochází ke ztrátě objemu. Proces stárnutí můžeme dnes viditelně a bez drastického chirurgického zákroku zpomalit. REVOFIL je prvním materiálem na evropském trhu, který kombinuje technologii materiálu na bázi zasíťované kyseliny hyaluronové s biomimetickými peptidy. Obsažená kyselina hyaluronová vyplní vrásky a doplní objem tak, jako je to u všech dostupných výplňových materiálů. Avšak další obsažené látky poskytnou něco navíc. Speciální peptid CG-Glamerin navyšuje produkci kolagenu a přirozeně se vyskytující kyseliny hyaluronové, čímž dochází ke zpevnění pokožky a liftingovému efektu. Druhý obsažený peptid CG-Boostrin zaručuj, že aplikovaný materiál se odbourá pomaleji, než je tomu u klasické kyseliny hyaluronové. REVOFIL je bezpečný, klinicky ověřený a certifikovaný výplňový materiál s okamžitým efektem.

Druhy výplňových materiálů
Fine – korekce povrchových vrásek, jemných rýh a jizev.
Plus – výplň vhodná pro hluboké vrásky a rýhy, objem a kontura rtů.
Ultra – Korekce obličejových kontur, velmi hluboké vrásky.

Hyaluronové výplně aplikuje exkluzivně pro náš kosmetický salon certifikovaná lékařka s dlouholetou praxí nejen v oblasti dermálních výplní, ale i obličejové a plastické chirurgie.

Poskytneme vám veškerý servis: (konzultace, mast s lokálním anestetikem, výplňový materiál, aplikace lékařem, doporučení lékaře po ošetření, korekce či dorovnání z původní ampule a uskladnění nespotřebovaného materiálu).Provádíme kosmetické služby v Českých Budějovicích, náš kosmetický salon provádí kosmetické ošetření pleti, úprava obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, diamantová mikrodermabraze, enzymatický peeling, sonoforeza, fotonová terapie, vitaminový fluid, omlazující kolagenová maska, plazmové toky, iontová mezoterapie, galvanická žehlička, radiofrekvence. Kontaktujte nás, rádi vám nabídneme kosmetické ošetření pro váš typ pleti.
Chci zasílat email novinky